Diskusné fórum

Pocitadlo.sk


Upozornenie pre účastníkov diskusie

Každý účastník diskusie nesie za svoj publikovaný názor plnú zodpovednosť podľa právneho poriadku Slovenskej republiky. Prevádzkovateľ webovej stránky pravonabyvanie.sk nezodpovedá za obsah diskusných príspevkov, ktoré sú vyjadrením názorov diskutérov, nie prevádzkovateľa samotného.

V záujme udržať diskusiu v rámci slušnosti a vecnosti si prevádzkovateľ vyhradzuje právo mazať a upravovať nevhodné príspevky.

Ako postupovať :

Aby sa odoslal diskusný príspevok je nutné vypísať povinné údaje označené červenou hviezdičkou – Vaše meno a mailový kontakt. Ako ochrana pred automatickými vyhľadávačmi vpísať štvormiestny kontrolný kód. Tu máte na výber dve možnosti 

1, po starom, že do políčok vpíšete meno a mailovú adresu.

2, na ľavom bočnom paneli v dolnej časti, sekcia META,  priamo z odkazu máte možnosť sa zaregistrovať do diskusie. Váš internetový prehliadač Vás pri ďalšej návšteve stránky môže automaticky prihlásiť a odpadne vám nutnosť opakovane vypĺňať prihlasovacie údaje. Do Vami zadaného mailu môžu byť potom automaticky odosielané upozornenia na zmeny na stránkach, nové články a reakcie na diskusný príspevok.

Formulár na odoslanie diskusného príspevku je umiestnený až na konci diskusie. Musíte teda narolovať na koniec stránky.

 

11 thoughts on “Diskusné fórum”

  1. Mám otázku,žiadny novy nájomný byt nechcem,mam narok na 2 izb.a sme 3 dospele osoby,deti vyrastli…Taky malicky byt na aky mam narok podla štatu to sa neda žiť.
   Okrem draheho najomneho a vlastne to ani neni naš byt..možem odmietnuť prevzatie?
   Nemate vedomosť ako to bude prebiehať asi nie som sám.
   Každa rada draha dakujem

 1. Rada by som prispela do tohto diskusného fora, pretože keď už to je teda zamerané na bývanie, tak ma napadlo možno niektomu pomôcť týmto http://www.topreality.sk/vyhladavanie-nehnutelnosti.html kde je asi všetko čo sa dá. Jasné len v oblasti bývania. Sú tam asi všetky možné realitné kancelárie aké existujú, nehnuteľnosti, domy či byty, pozemky a podobne. Ja som si túto stránku veľmi obľúbila ak som nedávno riešila otázku bývania. Verím, že pomôže aj vám

 2. Po ruku 1989 si nájomníci odkúpili byty , museli mať na to peniaze, potom si vymenili okná dvere, podlahy, rozvody a iné boli to ďalšie financie. Prečo by dnes malo dostať 580 nájomníkov v Bratislave nové byty, koľko prispejú nájomníci dnes ? Zákon č. 260/2011 nespravodlivý voči ostatným občanom, ktorí si musia byt zaplatiť sami, možno ho budú celý život splácať.

  1. Daľší dement , ktorý nerozumie problematike. Za koľko sa odkupovali byty po 89-tom? V priemere 3 – izbový byt za vtedajších 30 000 sk. Za tieto byty v Petržalke chcú teraz (neprerobené) 130 000 – 140 000 € t.j. 4 217 500 Skk . O čom to tu trepeš.

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Chrániť práva a záujmy obyvateľov nájomných bytov v Slovenskej republike v zmysle Bytového zákona č. 182/1993